Gamybos procesas

Medžiagos parinkimas. Ferumb prekių gamybai dažniausiai yra naudojama 2 mm storio nerudijantis plienas, kuris yra geležies ir anglies lidinys. Nerudijantis plienas yra atsparus korozijai ir yra visiškai 100% perdirbamas. Rinkoje 50% nerudijančio plieno yra pagaminta iš metalo laužo. Taigi, nerudijančio plieno pasirinkimas yra ne tik ekologiškas, bet ir praktiškas.

Lazerinis pjovimas. Nerudijančio plieno lakšte pjaunant naudojama kietojo kūno lazerio technologijos. Toks pjovimas leidžia užtikrinti precizišką pjovimą ir užtikrina kokybę – net sudėtingiems kontūrams.

TruLaser 5040 fiber

Lakštų lankstymas. Metalo lenkimai atliekami naudojant pažangias lenkimo stakles. Lenkimo jėga yra optimaliai ir tolygiai paskirstyta visame lenkimo plote, kas leidžia atlikti kokybišką lenkimą.

Miltelinis dažymas. Išpjausčius ir išlankščius produktą jis yra nuriebalinamas, kad vėliau naudojama prekė neprarastų spalvos ar nepradėtų luptis dažai. Tada produktas yra padengiamas milteliniu dažymų, kuris skirtas ilgalaikiam ir patikimam apsaugojimui ir dekoravimui. Prieš dažant yra įelektrinami sausi milteliai, kas leidžia dažų sluoksniu dar labiau laikytis nat paviršiaus. Ruošinys keliauja į krosnį, kur dažai įkaista iki lydimosi temperatūros tam, kad išsilietų ir polimerizuotųsi.

Pagamintas produktas. Atlikus visus veiksmus, produktas yra supakuojamas, pridedami reikalingi komponentai, ir išsiunčiamas klientui.

Pirkinių krepšelis
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner