Apmokėjimo būdai:

Pirkinius galite iškart apmokėti internetu naudojant PAYSERA elektroninę bankininkystę.

Už prekes galima apmokėti bankiniu pavedimu pagal susitarimą ir pateiktą sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Prekių pristatymo kainos:

„LP Express” paštomatu 5.99 eurai, max. dydis (35x61x74cm). „LP Express” kurjeriu 15.99 eurai, max. dydis (ilgis iki 150cm, apimtis iki 340cm).

„DPD” paštomatu 3.99 eurai, max. dydis (43x61x36cm). „DPD” kurjeriu 14.48 eurai, max. dydis (ilgis iki 175cm, apimtis iki 300 cm)

„Omniva” paštomatu 3.69 eurai, max. dydis (39x63x38cm). „Omniva” kurjeriu 13.61 eurai, max. dydis (ilgis iki 150cm, apimtis iki 300cm) (Lietuvos Respublikos teritorijoje).

(Apimtis skaičiuojama sudėjus ilgį, plotį, aukštį, jos negalima viršyti, kitaip užsakymas nebus išsiūstas.)

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina, o galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

Pristatymo politika – prekės siunčiamos „LP Express“, „DPD”, „Omniva” siuntų tarnybomis ir pristatomos per atitinkamą laiko trukmę, tačiau mes neatsakome už bet kokius patirtus nuostolius, pasekmes arba padarytą žalą Jums dėl vėlavimo. Tokiu atveju, mes galime Jus informuoti apie vėlavimą ir vėlavimo priežastį.

Pristatymo terminas:

Jei Jūsų užsakyta prekė yra mūsų sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas. Pristatymo termino pradžia laikoma ta diena, kada gautas patvirtinimas apie užsakymo apmokėjimą.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti iki keturių savaičių.

Pristatymas ir jo patvirtinimas:

Kurjeriai prekes pristato darbo valandomis, konkretaus pristatymo laiko pasirinkti nėra galimybės. Siuntų tarnybai perduodamas kontaktinis pirkėjo telefonas, kad būtų galima susisiekti su pirkėju, jei iškiltų problemų dėl pristatymo. Pirkėjas atsako už tai, kad pristatymo metu nurodytu adresu būtų asmuo, įgaliotas priimti siuntą.

Pirkėjui nepriėmus siuntos (pristatymo metu ir pakartotinio bandymo pristatyti metu nebuvus pristatymo vietoje arba atsisakius priimti siuntą) ir siuntų tarnybai ją grąžinus pardavėjui, už pakartotinį tos pačios siuntos išsiuntimą taikomas papildomas mokestis.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta yra pristatyta ir pretenzijų neturite.

Pirkinių krepšelis
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner